ANALİG 2019

ANADOLU YAKASI

29 BAYAN

1

HAYRUNNİSA GÜRBÜZ 

İSTANBUL GHSİM (SANCAKTEPE) 

2

HİLAL OVALI 

YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

ŞEYMANUR YAMAN 

KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 

4

MEDİNE NAZİK YURTKURAN 

PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 

33 BAYAN

1

SANİYE TAŞDEMİR 

TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

2

İKRA NUR TAŞOLUK 

ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

SEMA NUR GÜLTEKİN 

KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 

4

NAZLICAN BAĞATOR 

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

37 BAYAN

1

HELİN BATUR 

TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

2

BEYZA NUR TEZEREN 

TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

3

NEHİR ÜLGEN 

TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

4

ROJİN BABUR 

SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇ. VE SP. KLB. 

41 BAYAN

1

BÜŞRA NUR KURT 

ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

2

PELİN SU İPEK 

KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 

3

SEVİLAY KARAGÖZ 

KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 

4

HELİN DALKILIÇ 

YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

44 BAYAN

1

AZRA BETÜL AYDEMİR 

GİRNE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

2

SUDENUR ÇETİNKAYA 

YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

NİSANUR ÇELİK 

YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

4

İLAYDA ŞİMŞEK 

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

47 BAYAN

1

ZEYNEP EROL 

TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

2

SEVGİ KORKMAZ 

ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

EYLÜL ROJİN DAĞLI 

DOĞUŞ UZAKDOĞU GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN. 

4

REYHAN GÜNEYMAN 

YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 

51 BAYAN

1

DİLRUBA TOKGÖZ 

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 

2

İLKNUR COŞAR 

YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

AZRA YAĞMUR HACIHASANOĞLU 

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 

4

HAVİN BİNGÖL 

TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

55 BAYAN

1

DAMLA KOŞAR 

ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

2

TUĞÇE AYTEKİN 

YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

ESMA KUŞTEMÜR 

SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇ. VE SP. KLB. 

4

GÖKÇE NUR BOSTANCI 

YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

59 BAYAN

1

BAŞAK GÖÇ 

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

2

GİZEM GENÇALİOĞLU 

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

3

MİRAY AKGÜN 

YAVUZ SULTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

4

SUDE NAZ MERYEM TUNÇ 

KAFKAS TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 

BAYAN +59

1

IŞIK GÜLÜM KAYA 

ÇETİNOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

2

SUEDA BEGÜM CÖMERT 

PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 

3

YASEMİN HÜSEİN 

AHMET SARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 

4

SUDE GELİŞİN 

BEYKOZ ELMALI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

33 ERKEK

1

ERDEM PİŞKİN 

ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

2

MAHMUT EMİN ÇİÇEK 

İSTANBUL GHSİM (SANCAKTEPE) 

3

SAMET BAYĞUT 

GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

4

HAMZA YAMAK 

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

37 ERKEK

1

MURAT BERK KAYA 

ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

2

EMİRHAN DOĞRUER 

TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

3

URAL BOZKURT 

TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

4

MUHAMMET ENVER PİRBUDAK 

İSTANBUL GHSİM (SANCAKTEPE) 

41 ERKEK

1

FİKRET ERDOĞAN 

TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

2

ARDA ÇELİK 

ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

MUHAMMED İSA ŞANLI 

ÇAĞLAYAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

4

FURKAN KARACA 

UZUNÇAVDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

45 ERKEK

1

SEMİH PATAN 

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

2

İBRAHİM ORHAN IŞIK 

TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

3

SELİM EMİR KUM 

TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

4

HÜSEYİN AYDIN 

TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

49 ERKEK

1

AKİF SATILMIŞ 

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

2

EYMEN AKİF HALICI 

TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

3

RAHMİ YİĞİT ATMACA 

MARKA GENÇLİK EĞİTİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

4

MEHMET EREN KOÇAK 

ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

53 ERKEK

1

OĞUZHAN CEMAL KOLUKISAOĞLU 

KAYNARCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. 

2

AKIN KIVRAK 

ÖZEL MALTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

HALİL EFE KUŞTEMUR 

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

4

AHMET ARDA CANAÇ

TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

57 ERKEK

1

BİLAL YASİN YLMAZ 

UZUNÇAVDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

2

YUSUF DURMUŞ 

GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

ÇAĞDAN IŞIK YILDIZ 

YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 

4

BURAK DOĞUKAN DÖRTBAŞ 

TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 

61 ERKEK

1

FURKAN GÖRGÜLÜ 

MARKA GENÇLİK EĞİTİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

2

BATURALP KOCABIÇAK 

YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 

3

MUHAMMET EMRE ÖZALP 

HAKYOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

4

SELİM YILMAZOK 

GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

65 ERKEK

1

EMİRHAN VEYSEL ÇATALTAŞ 

UZUNÇAVDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

2

MERT İSMAİL TURPANCI 

DEMİRCAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

BERKAY DEMİR 

MARKA GENÇLİK EĞİTİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

4

AHMET SEYİDHAN ALTUN 

SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇ. VE SP. KLB. 

65+ ERKEK

1

ALİ ERDEM YEŞİLYURT 

ÖYKÜM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

2

RAMAZAN ÇÖTEN 

ÇAĞLAYAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

BURAK TUNC 

TUZLA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

4

HAKAN ALGUR 

GENÇLİK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

ANALİG 2019

AVRUPA YAKASI

29 BAYAN

1

BÜŞRA BAŞAR 

SİLİVRİ TAEKWON-DO SP. KLB. 

2

NECLA ÖZER 

EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ N TAEK

3

BÜŞRA TABAK 

EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ N TAEK

4

ALEYNA GÜLLEROĞLU 

İST. BAĞCILAR İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 

33 BAYAN

1

EMİNE BUSE ALKAN 

EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ N TAEK

2

ZEYNEP DURU KAYA 

BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

İREM AYDIN 

BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  BEL. 

4

ZEYNEP ÖZKOCA 

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 

37 BAYAN

1

SELEN GÜNDÜZ 

BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

2

MELİKE MENDİ 

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 

3

SELİN ÇAPRAZ 

G.GAZİOSMANPAŞA TAEKWON-DO İHTİSAS SP.KLB. 

4

ELİF ÇELİK 

ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

41 BAYAN

1

ELİF SUDE AKGÜL 

BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

2

TUANA TANDOĞAN

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR SK

3

HALİME CEREN BOZKURT 

EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ N TAEK

4

İKRA TOKTAŞ 

B.BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SPOR KULÜBÜ 

44 BAYAN

1

ZEYNEP SUDE KIRAN 

İST.İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SK

2

SELİN ALBAYRAK 

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 

3

TACİNİSA ŞAHBAZ 

ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ SK

4

SANİYE MİNEL YILMAZ 

SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇ. VE SP. KLB. 

47 BAYAN

1

TUANA DENİZ 

S.SULTANGAZİ KRAL GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN. 

2

BEYZA ÇITAK 

KİRAZLI TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

ŞEYDANUR AYDIN 

ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

4

MASUME BETÜL GÜL 

İST. BAĞCILAR İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 

51 BAYAN

1

SUDEGÜL İLAYDA ŞENGÜL 

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 

2

ECE BAŞKAN 

BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  BEL. 

3

BEYZA NUR MARAŞLI 

İST.İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SK

4

MERVE NUR ALTUĞ 

YİĞİT TAEKWONDO

55 BAYAN

1

ESMANUR YILMAZ 

K.KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP.KLB.

2

ALEYNA CELEP 

ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ SK

3

İREM KURUCA 

İST. BAĞCILAR İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 

4

ELİF BAŞ 

VAHYETTİN YILDIRIM SPOR KULÜBÜ 

59 BAYAN

1

İREM KISAOHANYAN 

GOP KUVVET TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 

2

NAZİFE YEŞİLBAĞ 

GOP KUVVET TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 

3

ZİLAN GÜR 

İST. BAĞCILAR İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 

4

ESRA ALAKAŞ 

ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

BAYAN +59

1

EYLÜL HATUN SELÇUK 

BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  BEL. 

2

AYŞE YAĞMUR GÜLPINAR 

ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

ŞEVVAL ERDOĞAN 

K.KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP.KLB.

4

KISMET ASİL ZİLE 

B.BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN 

33 ERKEK

1

MUHAMMED BARBAROS BALKI 

CİHAN SPOR KULÜBÜ SK

2

DOĞUKAN ÇABUK 

S.SULTANGAZİ KRAL GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN. 

3

ARDA MUZAÇ 

K.KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP.KLB.

4

CAN TUNCER 

BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

37 ERKEK

1

İHSAN COMBAŞ 

KASIMPAŞA EROK

2

MUHAMMET BERA ATEŞ 

BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

İBRAHİM MURAT SAL 

ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ SK

4

OĞUZHAN AYAN 

BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  BEL. 

41 ERKEK

1

YUŞA ÖZSOY 

G.O.G.O.PAŞA BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  SK

2

YUSUF BİLGİN 

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 

3

ALİPAŞA GÜNDÜZ 

AYTAN SPOR KULÜBÜ 

4

TAHİR EMİN ÇAKILKAYA 

B.BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ SK

45 ERKEK

1

FATİH MEHMET KOŞAKSIZ 

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 

2

ZAFER ERDEM DELEN 

CİHAN SPOR KULÜBÜ SK

3

BURAK TÜRKAN 

S.SULTANGAZİ KRAL GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN. 

4

FURKAN KÜSKÜ 

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 

49 ERKEK

1

ABDULLAH İKBAL KAYI

ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ SK

2

OĞUZHAN TOĞAÇLAR

FERDİ

3

EMRE KALPAK 

EYMEN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ N TAEK

4

EMİN YAVUZ 

AYTAN SPOR KULÜBÜ  SK

53 ERKEK

1

MUHAMMED MİRAÇ RECEP BEKTAŞ 

K.KÜÇÜKÇEKMECE YILDIZLAR GENÇ. VE SP.KLB.

2

KADİR ERDEM KIRAN 

AYTAN SPOR KULÜBÜ  SK

3

ÖMER TUTUMERİ 

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  SPOR KLB. 

4

ERDEM VATANSEVER 

ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ SK

57 ERKEK

1

YUNUS EMRE KONUR 

ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ SK

2

CEMAL ARDA ÖZDEMİR 

SİLİVRİ TAEKWON-DO SP. KLB. 

3

BİLAL EFE ŞAHİN

AYTAN SPOR KULÜBÜ  SK

4

MUHAMMET ALİ ARGUN 

ÖYKÜM GENÇLİK

61 ERKEK

1

EMİRHAN ILGIN 

B.BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN 

2

BAYRAM KAŞMER 

ŞAMPİYON GENÇLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

ŞAHİN ZEKİ SULAR 

ZEYTİNBURNU SPOR MERKEZİ KULÜBÜ SK

4

AHMED ÖZBEK 

ÖZDEMİR TAEK  İHT

65 ERKEK

1

AYBERK KIRAL

GÜDEN OLİMPİK

2

EFE AHMET UZUNKAYA 

BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

3

MUHARREM ARDA SAVAŞ 

GHSİM B.DÜZÜ HALK EĞT

4

RAHİM CAN AKTAŞ 

İST.İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SK

65+ ERKEK

1

OĞUZHAN CANLI 

NEDİM KUŞCU SPOR KULÜBÜ 

2

ALİ ARDA IŞIK 

ESENLER YAVUZ SELİM

3

BERKE GÜLEÇ 

BAHRİ TANRIKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 

4

BORAN BAKIR 

ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ SK